למידע נוסף

Zinpro

כבר יותר מ -45 שנים חברת זינפרו מובילה במחקר ופיתוח של מינרלים אורגניים לשיפור בריאות בעלי חיים וביצועיהם. החברה נמצאת בבעלות משפחתית- חברה פרטית.
הצמיחה היציבה של זינפרו הגיעה כתוצאה של ייצור מוצרי איכות, כוח אדם איכותי והתמקדות בדבר אחד: תזונת מינרלים. כיום, לחברה משרדי מכירות אזוריים הפזורים בשמונה מדינות ומשווקת את מוצריה בלמעלה מ -70 מדינות ברחבי העולם.

Diamond V

חברת Diamond V  נוסדה בשנת  1943 והיא אחת היצרניות הוותיקות בעולם של תוספי המזון לבעלי החיים.

החברה מתמקדת ומתמחה בתוספי המזון ומשקיעה משאבים משמעותיים במחקר ופיתוח שהובילו בין היתר לקבלת אישור מה-FDA האמריקאי על היעילות הכלכלית בשימוש של ה-.XPC

חברת ש.ח מהנדסים משווקת את מוצריה של Diamond V מזה 30 שנה.

SCCL

מאז הוקמה ב- 1994 חברת SCCL התמסרה לספק מוצרי קולוסטרום טבעי מיובש לכל לקוחותיהם ברחבי העולם. ההצלחה שלהם מונעת על ידי שנים של מחקר על ידי אימונולוגים וטרינרים מ'המכללה המערבית לרפואת וטרינרית' שממשיכה להוביל צוות של חוקרים על מנת ליצור את מוצרי הקולוסטרום הטובים והבטוחים לשימוש בעולם.

ISF

עוזרים לחקלאות למצוא דרכים חדשות ויעילות יותר לייצר מזון איכותי למעלה מ- 60 שנה. ISF נוסדה בעקבות ההנחה כי לאיכות ההזנה תפקיד מפתח בקבלת ההחלטות של החקלאי. ISF הצליחה כל השנים האלו על ידי הפיכת הלקוחות שלנו יעילים ורווחיים. ISF נמצאת בבעלות אמריקאית וכל המוצרים שלהם מיוצרים בארה"ב.

Balchem

במשך יותר מ -40 שנים, חברת Balchem פיתחה ושכללה מוצרים מוגנים. בעשור האחרון, פיתחה את הכולין מוגן הכרס באיכות הגבוהה ביותר שקיימת בשוק. Balchem מספקת פתרונות יצירתיים ובטוחים כאשר מוצריה נמצאים באיכות הגבוהה ביותר עבור מגוון רחב של תעשיות ברחבי העולם; לרבות יישומי אדם, חי ותעשייתיים. עם יותר מ -300 עובדים ברחבי העולם, אנשים בעלי ידע וניסיון לטיפול במצבים ייחודיים.